Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Şişli Popüler Masöz Bayan Afet

  • Listelenen: 3 Ağustos 2017 13:45
  • Bitiş tarihi: 100 Gün, 15 Saat

Tanıtım:

Merhaba ben Afet.

Bana Ulaşmak İçin: 0531 626 41 71

Posta Kodu: 34373

Hakkımda:

Yaşadığımız zamandan bizi birkaç saatliğine olsa bile, kendimizi tüm sıkıntılara kapamak için sık sık başka bir dünyaya kaçmak isteriz. Özellikle kentsel ortamda, kaçmak için artan acil ihtiyaç bir gerçeklik haline geliyor.

Masajın size sundukları

Ee o zaman ne yapıyoruz? Şişli masöz Afet iletişim yöntemlerinden biriyle ulaşarak kendimize bir gün ayırıyoruz, kapatmak ve gevşemek, şarj etmek, yansıtmak, detoks yapmak ve güzelleştirmek için çok ihtiyaç duyulan sadece bize ait zamanın keyfini çıkarmaya yardımcı olan herhangi bir yerde rahatlamaya başlıyoruz. Günümüzdeki masaj salonları, bir dizi sağlık teşvik edici deneyime ev sahipliği yapmaktadır. Dokunma terapisinin şifa güçleri antik zamanlardan beri açıklanmış ve kullanılmıştır. Vasıflı bir terapistin elinin vücuda dokunması, fiziksel alanın ötesine geçen faydalardır. İşin içine bir de aromatik yağlar eklendi mi aromatik masajlarla elde edebileceğiniz avantajlar saymakla bitmez.

Sıcak, kuru hava veya sıcaklık veren ısıl işlemler, nemli havanın ısınması vücudun kan dolaşımını uyarması için arındırma işlemini başlatır. Şişli masöz bayan iletişim yoluyla ulaşabileceğiniz çamur banyosuyla yapılan masajlar, ölü cilt hücrelerini, toksinleri ortadan kaldırır ve kan dolaşımını arttırır. Vücuttaki salgıların sağlıklı işleyişi, günlük besin öğeleri ve elementler ile yenilenmesi, böylelikle cildinizin neminin yükselmesi, gençleştirilmesi ve rahatlamasına yardımcı olmak için masaj olağanüstü derecede faydalıdır. Isı tedavilerinin aksine, vücuda uygulanan soğuk su ya da buzun dolaşım, lenfatik ve bağışıklık sistemini uyardığı kanıtlanmıştır.

250 total views, 7 today

  

Listing ID: 5035982fd25c05ab

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.